Taste of the Wild. Je to divočina!

Oficiální web distributora pro ČR a SR. Made in the USA.

Probiotika


Proč jsou probiotika důležitá?

Přibližně 70 % imunitního systému zvířete sídlí v gastrointestinálním (GI) traktu. Jinak řečeno, zdravý trávicí systém je naprosto nezbytný, aby si váš mazlíček udržel celkové zdraví. Proto každá receptura Taste of the Wild pro psy je obohacena o kmen probiotik K9 Strain® a každá receptura Taste of the Wild pro kočky je obohacena o Probiotika Viables®.

Probiotika K9 Strain® a Viables®: Ještě více blahodárnosti od blahodárných bakterií

Kmeny určené pro konkrétní rasu

Probiotika přidávaná do krmiv často obsahují směs různých blahodárných bakterií. Není ale zaručeno, že ty dokážou přežít v trávicím traktu psů. Právě proto jsme přímo pro psí receptury Taste of the Wild vyvinuli probiotika K9 Strain. Ta mají základ v bakteriích, které se běžně vyskytují v psím GI traktu, a je dokázáno, že jsou schopny v jejich trávicím traktu přežívat.

Garantovaná životnost

Abychom zajistili, že váš mazlíček vytěží z těchto jedinečných probiotických kmenů co nejvíce, přidáváme kultury do receptur Taste of the Wild až po procesu vaření, které by jinak užitečné bakterie zabilo. Takto můžeme zaručit, že každý kilogram krmiva Taste of the Wild dodá do trávicího traktu vašeho mazlíčka 200 milionů živých aktivních kultur.

Čistota stejná jako u jídla pro člověka

Protože standardy výroby našich krmiv jsou přísné stejně jako u výroby potravin pro člověka, garantujme, že oba naše druhy probiotik, K9 Strain a Viables, neobsahují naprosto žádné škodlivé patogeny nebo jiné kontaminanty.